Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Canon KP-108,Canon KP108,Paper,Ink, for Canon Selphy CP500/CP600/CP400/CP330/CP300/CP900
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones