Бренд: Asus
Краток опис: ASUS External Slim DVD-RW USB2.0 Black SDRW-08D2S-U/DBLK/G/AS A
Достапност:
Шифра: 10627
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 738

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS External Slim DVD-RW USB2.0 Black SDRW-08D2S-U/DBLK/G/AS ASUS 8xDVD+-R/6xDL/5xDVD-RAM Black
Напреден Филтер
Бренд Asus
Боја Црна
Приклучок USB
Тип DVD-RW
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019