Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG SH-224DB/BEBE, Internal DVD-RW H/H, Speed: 24x, Connecti
Достапност:
Шифра: 10452
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG SH-224DB/BEBE, Internal DVD-RW H/H, Speed: 24x, Connection: S-ATA, Bare Type, Color: Black
Напреден Филтер
Боја Црна
Приклучок SATA
Тип DVD-RW
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sadas
  • sasdsadsda
  • sadasd
  • sda
  • SDA