Бренд: A-DATA
Краток опис: A-Data 32GB USB Flash Drive C008, White+Blue, Easy Thumb Activat
Достапност:
Шифра: 26793
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
A-Data 32GB USB Flash Drive C008, White+Blue, Easy Thumb Activated Capless Design, AC008-32G-RWE
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sadas
  • sasdsadsda
  • sadasd
  • sda
  • SDA