Бренд: HAMA
Краток опис: Hama 00108335 Headrest Mount with 2-Talon Locking Plate for Tabl
Достапност:
Шифра: 62077
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 358

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hama 00108335 Headrest Mount with 2-Talon Locking Plate for Tablet PCs, Car Holder, Positioning: Horizontal / Vertical .
Можеби ќе Ве интересира