Бренд: A-DATA
Краток опис: A-Data 128GB SSD, SU800 SATA 6Gb/s M.2 2280 Solid State Drive, R
Достапност:
Шифра: 48353
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 197

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
A-Data 128GB SSD, SU800 SATA 6Gb/s M.2 2280 Solid State Drive, R/W speed up to 560/520MB/s, ASU800NS38-128GT-C
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019