Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 3.5" 8TB External Western Digital, My Book, Desktop, Black,
Достапност:
Шифра: 90083
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 306

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 3.5" 8TB External Western Digital, My Book, Desktop, Black, USB3.0, WDBBGB0080HBKEESN
Напреден Филтер
Бренд Western Digital

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира