Бренд: Various
Краток опис: Google Chromecast 3, Wirelessly Stream & Mirror Content, Up to 1
Достапност:
Шифра: 29473
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 881

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Google Chromecast 3, Wirelessly Stream & Mirror Content, Up to 1080p/60 Hz Video Resolution, Dual-Band 802.11ac Wi-Fi Connectivity, Integrated HDMI Connector, GA00439-DE
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • tel
  • Gaming Flaer Vol 2 2019