Бренд: ST
Краток опис: ST 0-200, Superior Technology, Плинско решо со 2 горилници, емај
Достапност:
Шифра: 67353
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 207
Редовна Цена:
1,199 Ден.
24x КЛУБ РАТА 1,199 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST 0-200, Superior Technology, Плинско решо со 2 горилници, емајлирано тело, горен капак, бела боја
Напреден Филтер
Бренд ST

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира