Бренд: ST
Краток опис: Kрив ќунец за пелети, 45 степени, Дијаметар: f80mm
Достапност:
Шифра: 60055

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Kрив ќунец за пелети, 45 степени, Дијаметар: f80mm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela