Бренд: ST
Краток опис: Power Cable, straight 2 pole Connector, 2pin for Notebook and TV
Достапност:
Шифра: 46215
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 237

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Power Cable, straight 2 pole Connector, 2pin for Notebook and TV, EU plug, black, Length 1.5 Meters
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира