Бренд: ST
Краток опис: Micro USB Cable for smartphones, 1.2 Meters, White, 2A, Same Qua
Достапност:
Шифра: 46201
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Micro USB Cable for smartphones, 1.2 Meters, White, 2A, Same Quality as ORIGINAL, BOX packing
Напреден Филтер
Бренд ST
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela