Бренд: ST
Краток опис: Original Earphone, Style Samsung, pin: 3.5mm, Color White, same
Достапност:
Шифра: 26621
Гаранција (дена): 690

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Original Earphone, Style Samsung, pin: 3.5mm, Color White, same quality as ORIGINAL, BOX packing
Напреден Филтер
Бренд ST
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela