Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta CF3810F0, Фигаро со пареа, Боја Бела Виолетова, Керамичк
Достапност:
Шифра: 71333
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 300

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta CF3810F0, Фигаро со пареа, Боја Бела Виолетова, Керамички обликувач, Cashmere keratin, дијаметар 25мм, Температура до 130-200C, "Respect" функција, 8 нивоа на температура, ЛЦД, Брзо загревање 45 секунди, Должина на кабел 1,8 м
Напреден Филтер
Бренд Rowenta
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • tel
  • Gaming Flaer Vol 2 2019