Дознајте први за сите новости!

Филтри

Напреден Филтер
Бренд
Подгрупа

Прикажи: Листа /
Покажи:
Сортирај:
ST D-100T
ST D-100T, Superior Technology, Безжичен депилатор, виолетова/бела боја, 30 дискови, 2 брзини, ротитачка глава, гумиран масирачки дел, Водоотпорна глава која може да се мие, Ли..
899 Ден. Цена:899 Ден.
ST LD3652PI Superior Technology
ST LD3652PI Superior Technology, Безжичен депилатор, розево/бела боја, 2 брзини, ротитачка глава, Водоотпорна глава која може да се мие, Литиумска батерија на полнење (се полн..
1,099 Ден. Цена:1,099 Ден.
Rowenta MP4010F0
Rowenta MP4010F0, Стругач на пети, Боја Бела-Сина, 2 брзини, Ваљак што се вади и мие, дополнителен ваљак, работи на батерии ААА..
1,289 Ден. Цена:1,289 Ден.
Philips BCR372/00
Philips BCR372/00, Дискови за стругач на пети, 2 парчиња..
1,299 Ден. Цена:1,299 Ден.
Rowenta EP1025F5
Rowenta EP1025F5, Депилатор, Боја Бела-Тиркизна, 24 Дупли пинцети, Ротирачка глава, Ротациони дискови, Брзини 2, Масирачки дискови, Четкичка за чистење..
1,499 Ден. Цена:1,499 Ден.
Beurer GERMANY HC 50
Beurer GERMANY HC 50, Фен за коса, црна боја, 2200W, со тројна Јонизација, 3 температури и 2 брзини на вентилатор, копче за ладен воздух кое може да се заклучи во работна поло..
1,499 Ден. Цена:1,499 Ден.
Rowenta EP1110F0
Rowenta EP1110F0, Депилатор, Боја Розева, 24 Дупли пинцети, Ротирачка глава, Ротациони дискови, Брзини 2, Масирачки дискови, Четкичка за чистење..
1,699 Ден. Цена:1,699 Ден.
Rowenta EP2702F0
Rowenta EP2702F0, Стругач на пети, Боја Црна, 2 брзини, Ваљак што се вади и мие, дополнителен ваљак, кабел 2м..
1,799 Ден. Цена:1,799 Ден.
Rowenta EP2810F0
Rowenta EP2810F0, Депилатор, Боја Бела-розева, 24 пинцети, Ротирачка глава, Ротациони дискови, Брзини 2, Масирачки дискови, Четкичка за чистење..
1,899 Ден. Цена:1,899 Ден.
Rowenta EP1048F0
Rowenta EP1048F0, Депилатор, Боја Бела-портокалова, 24 пинцети, Ротирачка глава, Ротациони дискови, Брзини 2, Масирачки дискови, Пинцета со светло, Четкичка за чистење..
1,899 Ден. Цена:1,899 Ден.
Philips HP6420/00
Philips HP6420/00, Депилатор, Боја Бела, 2 брзини, број на дискови 21, четка за чистење, 13V / 400mA..
1,899 Ден. Цена:1,899 Ден.
Sinbo SEL-6008 Electric Depilator
Sinbo SEL-6008 Electric Depilator, Antibacterial Nano silver technology, Disk system with 32 units taking hair up to 0.5mm, 2 speeds..
1,999 Ден. Цена:1,999 Ден.
BaByliss Isyliss G496E
BaByliss Isyliss G496E, Безжичен Депилатор, 22 дискови, 1900 вртежи во минута, 700 акции во секунда, 40мин автономна работа, 2 брзини - прва за тело, втора за нозе, Главата се вади..
1,999 Ден. Цена:1,999 Ден.
Rowenta EP2900F0
Rowenta EP2900F0, Депилатор, Боја Бела-розева, 24 пинцети, Ротирачка глава, Ротациони дискови, Брзини 2, Масирачки дискови, Четкичка за чистење, Торбичка..
2,099 Ден. Цена:2,099 Ден.
Rowenta EP2812F0
Rowenta EP2812F0, Депилатор, Боја Црно-Розево, 24 пинцети, подвижна глава, Ротациони дискови, Депилација на влакна дури до 0,5мм, Глава за педикир, 2 начина на работа: депи..
2,149 Ден. Цена:2,149 Ден.
Beurer GERMANY HL 40
Beurer GERMANY HL 40, Безжичен Апарат за депилација со топол восок, погоден за салони, длабоко отстранување на влакната, ја овлажнува кожата, 2 кертриџи за восок кои мож..
2,199 Ден. Цена:2,199 Ден.
Rowenta EP2902F0
Rowenta EP2902F0, Депилатор, Боја Црно-Розево, 24 пинцети, Вибрирачка глава, Ротациони дискови, Депилација на влакна дури до 0,5мм, чистење на главата под вода, Брзини 2, М..
2,299 Ден. Цена:2,299 Ден.
Philips HP6422/01
Philips HP6422/01, Депилатор, Боја Црна, 2 брзини, број на дискови 21, четка за чистење, капаче за масажа, торбичка, 13V / 400mA..
2,299 Ден. Цена:2,299 Ден.
Philips HP6342/00
Philips HP6342/00, Машинка за бричење на нозе, Безжична, 2 x AA батерии, мокро и суво користење, капаче, четкичка, торбичка..
2,299 Ден. Цена:2,299 Ден.
Rowenta EP2832F0
Rowenta EP2832F0, Депилатор, Боја Црно-Розево, 24 пинцети, подвижна глава, Ротациони дискови, Депилација на влакна дури до 0,5мм, чистење на главата под вода, Брзини 2, Мас..
2,399 Ден. Цена:2,399 Ден.
BaByliss Miniliss G596E
BaByliss Miniliss G596E, Депилатор, 60 дискови, двојна глава, 2000 вртежи во минута, 2000 акции во секунда, депилација на најмали влакна 0.5мм, 2 брзини - прва за тело, втора за ноз..
2,799 Ден. Цена:2,799 Ден.
Beurer GERMANY HL 70
Beurer GERMANY HL 70, Безжичен депилатор 3 во 1, депилација - ексфолијација - бричење, 42 хипоалергени дискови, 2 брзини, интегрирано ЛЕД светло, wet & dry употреба, водоотпорен..
2,799 Ден. Цена:2,799 Ден.
BaByliss G850E
BaByliss G850E, Безжичен Депилатор Wet & Dry, 22 дискови, 1900 вртежи во минута, 700 акции во секунда, автономна работа 40мин, Вградено светло, депилација на најмали влакна, 2 бр..
2,999 Ден. Цена:2,999 Ден.
Philips BRL140/00
Philips BRL140/00, Машинка за бричење на нозе, Безжична, мокро и суво користење, капаче, четкичка, торбичка, Lithium-ion батерија, 1 час користење, 8 часа полнење..
3,049 Ден. Цена:3,049 Ден.
Philips HP6423/00
Philips HP6423/00, Боја Бела, Депилатор, 2 брзини, број на дискови 21, четка за чистење, глава за бричење, чешел, торбичка, 13V / 400mA..
3,099 Ден. Цена:3,099 Ден.
PANASONIC ES-ED20-V503
PANASONIC ES-ED20-V503, Безжичен депилатор, виолетово бела боја, двојни 48 дискови, Wet & Dry за суво и мокро депилирање, може да се мие, глава за депилирање раце и нозе, ЛЕД осв..
3,399 Ден. Цена:3,399 Ден.
BaByliss Duo 700 G700E
BaByliss Duo 700 G700E, Безжичен Депилатор, бело/сина боја, wet&dry, 60 дискови, двојна глава, вклучен аксесоар за сензитивни делови, V форма за идеална депилација, светло за п..
3,399 Ден. Цена:3,399 Ден.
Rowenta EP5640D0
Rowenta EP5640D0, Депилатор, Боја Бела-розева, 24 пинцети, Ротирачка глава, Депилација на влакна дури до 0,5мм, Глава за бричење, Ротациони дискови, Брзини 2, Масирачки дис..
3,499 Ден. Цена:3,499 Ден.
BaByliss G851E
BaByliss G851E, Безжичен Депилатор 3 во 1 Wet & Dry (депилирање, бричење и бикини тример), 22 дискови, 1900 вртежи во минута, 700 акции во секунда, автономна работа 40мин, Вградено..
3,599 Ден. Цена:3,599 Ден.
Philips HP6549/01
Philips HP6549/01, Боја Бела, Депилатор, Мал депилатор, Пинцета, 2 брзини, број на дискови 21, мал депилатор 8 дискови, четка за чистење, 13V / 400mA, 2x AA батерии за мал депилатор..
3,799 Ден. Цена:3,799 Ден.
PANASONIC ES-ED50-N503
PANASONIC ES-ED50-N503, Безжичен депилатор, златно бела боја, двојни 48 дискови, Wet & Dry за суво и мокро депилирање, може да се мие, широка подвижна глава за депилација, специ..
3,999 Ден. Цена:3,999 Ден.
BaByliss Duo 710 G710E
BaByliss Duo 710 G710E, Безжичен Депилатор, бело/сина боја, wet&dry, 60 дискови, двојна глава, Вклучена посебна глава за бричење со 3 и 6 мм, вклучен аксесоар за сензитивни дело..
4,199 Ден. Цена:4,199 Ден.
Philips BRE605/00
Philips BRE605/00, Депилатор, Боја Бела, Безжична, 2 брзини, број на дискови 17, Керамички дискови, суво и мокро користење, четка за чистење, 15V / 5.4W, Battery Type: Li-ion, брзо полнењ..
4,199 Ден. Цена:4,199 Ден.
Philips BCR430/00
Philips BCR430/00, Стругач на пети, Боја Бела-Сина, 2 брзини, Wet and dry, Диск што се вади и мие, дополнителен диск, безжична работа, батерија на полнење..
4,199 Ден. Цена:4,199 Ден.
BaByliss Duoflex 750 G750E
BaByliss Duoflex 750 G750E, Безжичен Депилатор со специјална флексибилна глава, бела боја, wet&dry, 60 дискови, двојна глава, Вклучена посебна глава за бричење со 3 и 6 мм, вклуче..
4,399 Ден. Цена:4,399 Ден.
Philips BRE610/00
Philips BRE610/00, Депилатор, Боја Бела, Безжична, 2 брзини, број на дискови 17, Керамички дискови, суво и мокро користење, капаче за масажа, четка за чистење, 15V / 5.4W, Battery Typ..
4,599 Ден. Цена:4,599 Ден.
BaByliss Duo 730 G730IE
BaByliss Duo 730 G730IE, Безжичен Депилатор, бело/сина боја, wet&dry, 60 дискови, двојна глава, Вклучена посебна глава за бричење со 3 и 6 мм, Глава за депилација на лице, Глава з..
4,699 Ден. Цена:4,699 Ден.
BaByliss Duoflex 770 G770E
BaByliss Duoflex 770 G770E, Безжичен Депилатор со специјална флексибилна глава, бела боја, wet&dry, 60 дискови, двојна глава, Вклучена посебна глава за бричење со 3 и 6 мм, Глава ..
4,799 Ден. Цена:4,799 Ден.
BaByliss G898E
BaByliss G898E, Најбрзиот во светот Безжичен Депилатор 2 во 1 Wet & Dry (депилирање, бричење), Иновација: Ротирачка глава, 72 дискови, 2200 акции во секунда, автономна работа 40..
4,799 Ден. Цена:4,799 Ден.
Rowenta EP8060F0
Rowenta EP8060F0, Депилатор, Боја Бела, 24 пинцети, Skin Respect Technology, Безжичен до 40 мин користење, суво и мокро користење, Депилација на влакна дури до 0,5мм, Ротирачка глава, ..
4,899 Ден. Цена:4,899 Ден.
PANASONIC ES-ED90-P503
PANASONIC ES-ED90-P503, Безжичен депилатор, розево бела боја, двојни 48 дискови, Wet & Dry за суво и мокро депилирање, може да се мие, широка подвижна глава за депилација, нега ..
4,999 Ден. Цена:4,999 Ден.
Philips BRE611/00
Philips BRE611/00, Депилатор, Боја Бела, Безжична, 2 брзини, број на дискови 17, Керамички дискови, суво и мокро користење, Тример за бикини, Чешел за бикини, Торбичка, чет..
4,999 Ден. Цена:4,999 Ден.
Philips BRE620/00
Philips BRE620/00, Депилатор, Боја Бела, Безжична, 2 брзини, број на дискови 17, Керамички дискови, суво и мокро користење, глава за бричење, капаче за масажа, четка за чис..
5,399 Ден. Цена:5,399 Ден.
Philips BRE631/00
Philips BRE631/00, Депилатор, Боја Бела, керамички дискови, број на дискови 17, 2 брзини, безжичен, мокро и суво користење, додатоци за: масажа, лице, интимна зона, тример з..
5,699 Ден. Цена:5,699 Ден.
Philips BRE640/00
Philips BRE640/00, Депилатор, Боја Бела, керамички дискови, број на дискови 17, 2 брзини, безжичен, мокро и суво користење, додатоци за: масажа, лице, интимна зона, тример, ..
6,999 Ден. Цена:6,999 Ден.
Beurer GERMANY IPL 6000
Beurer GERMANY IPL 6000, IPL Компактен Ласерски епилатор за долготрајни ефекти, Клинички докажано намалување на раст на влакната до 50% за 3 до 4 третмани, Интегриран УВ филт..
7,999 Ден. Цена:7,999 Ден.
BaByliss G940E
BaByliss G940E, Ласерски епилатор за долготрајни ефекти, Клинички докажано намалување на раст на влакната за 90%, Нема УВ зрачење, 5 интензитети на светло во зависност ..
12,999 Ден. Цена:12,999 Ден.
Beurer GERMANY IPL 9000+ SalonPro System
Beurer GERMANY IPL 9000+ SalonPro System, Професионален IPL Ласерски епилатор за долготрајни ефекти, Клинички докажано намалување на раст на влакната до 50% за 3 до 4 третмани, Инте..
15,999 Ден. Цена:15,999 Ден.
Philips SC1995/00
Philips SC1995/00, Lumea Advanced IPL, Боја Белa, 250 000 lamp flashes, спречува повторно раснење на влакна, 5 мода на работа, сигурен и ефективен и на чувствителните делови, додаток за те..
16,590 Ден. Цена:16,590 Ден.
Philips SC1997/00
Philips SC1997/00, Lumea Advanced IPL, Боја Белa, 250 000 lamp flashes, спречува повторно раснење на влакна, 5 мода на работа, сигурен и ефективен и на чувствителните делови, додаток за те..
19,999 Ден. Цена:19,999 Ден.
Платежни картички