Дознајте први за сите новости!

Филтри

Напреден Филтер
Бренд
Тип
Подгрупа

Прикажи: Листа /
Покажи:
Сортирај:
SAPIR SP-1215-AK
SAPIR SP-1215-AK, Мултифункицски рачен СОКОВНИК, за цедење сок од лимони и сите цитрусни овошја, јагоди, малини, капини, боровинки итн., изработен од висококвалитетна ..
299 Ден. Цена:299 Ден.
ST CJ-2000W Superior Technology
ST CJ-2000W, Superior Technology, Соковник - Цедалка за агруми и цитрусни овошјаи , бела транспарентна боја, 25W, 0.75l сад, оцртана скала за мерење на самиот сад, Отстранлив транс..
599 Ден. Цена:599 Ден.
CLATRONIC ZP 3253
CLATRONIC ZP 3253, Апарат за цедење цитрусни овошја, сребрено црна боја, 2 типа конуси, Систем против капење, автоматско стартување и стопирање со самото ставање на ово..
799 Ден. Цена:799 Ден.
CLATRONIC ZP 3066
CLATRONIC ZP 3066, Апарат за цедење цитрусни овошја со капак за задржување на аромата, бела боја, 2 типа конуси, 1л капацитет на садот, Систем против капење, автоматско с..
849 Ден. Цена:849 Ден.
Gorenje CJ 25 W
Gorenje CJ 25 W, Соковник - Цитрус преса, Бела боја, Мокност 25 W, Реверзибилно работење, Мрежест филтер, Можност за миење на додатоците во машина за садови, Волумен на с..
1,050 Ден. Цена:1,050 Ден.
Gorenje CJ 40 W
Gorenje CJ 40 W, Соковник - Цитрус преса, Бела боја, Мокност 40 W, Реверзибилно работење, Мрежест филтер, Можност за миење на додатоците во машина за садови, Волумен на с..
1,190 Ден. Цена:1,190 Ден.
Gorenje CJ 50 W
Gorenje CJ 50 W, Соковник - Цитрус преса, Бела боја, Мокност 50 W, Реверзибилно работење, Пластичен сад 300 мл..
1,190 Ден. Цена:1,190 Ден.
Braun MPZ9
Braun MPZ9, Соковник - Цедалка за цитрусни овошја GERMAN TECHNOLOGY, бела боја, 20W, 1Л капацитет на сад, оцртана скала за мерење на самиот сад , лесна за чистење, вртење во две н..
1,299 Ден. Цена:1,299 Ден.
Philips HR2738/00
Philips HR2738/00, Цитрус преса, Боја бела, Моќност 25W, 1 Брзина, Сад за сок 500мл, Автоматско уклучување/исклучување кога се поставува плoдот или се трнува од конусот, лес..
1,299 Ден. Цена:1,299 Ден.
Moulinex PC110131
Moulinex PC110131, Цитрус преса, Боја бела, Моќност 25W, 1-на Брзина, Сад за сок 250мл, Автоматско уклучување/исклучување кога се поставува плдот или се трнува од конусот, п..
1,299 Ден. Цена:1,299 Ден.
Braun CJ3000
Braun CJ3000, Соковник - Цедалка за цитрусни овошја GERMAN TECHNOLOGY, бела боја, 20W, 350 мл капацитет на сад, оцртана скала за мерење на самиот сад , лесна за чистење, вртење во д..
1,299 Ден. Цена:1,299 Ден.
BOSCH MCP3000
BOSCH MCP3000, Соковник - Цедалка за агруми и цитрусни овошја , бело жолта боја, 25W, 0.8l сад, оцртана скала за мерење на самиот сад ..
1,399 Ден. Цена:1,399 Ден.
BOMANN SM 386 CB GREEN
BOMANN SM 386 CB GREEN, Smoothie maker, зелена боја, 250W моќен мотор, 1 брзина, 600мл капацитет на садот, вклучени рецепти, идеален за правење шејкови, сосови и коктели..
1,399 Ден. Цена:1,399 Ден.
BOMANN SM 386 CB BROMBEER
BOMANN SM 386 CB BROMBEER, Smoothie maker, виолетова боја, 250W моќен мотор, 1 брзина, 600мл капацитет на садот, вклучени рецепти, идеален за правење шејкови, сосови и коктели..
1,399 Ден. Цена:1,399 Ден.
BOSCH MCP3500
BOSCH MCP3500, Соковник - Цедалка за агруми и цитрусни овошјаи , бело жолта боја, 25W, 0.8l сад, оцртана скала за мерење на самиот сад, вртење во две насоки..
1,599 Ден. Цена:1,599 Ден.
Kenwood JE290
Kenwood JE290, Цитрус преса, Боја бела, Моќност 60W, 1 Брзина, Сад за сок 1000мл, Автоматско уклучување/исклучување кога се поставува плoдот или се трнува од конусот, лесно..
1,599 Ден. Цена:1,599 Ден.
ST J600-D Superior Technology
ST J600-D Superior Technology, Соковник, сребрена/црна боја, 600W Moќност, XXL отвор за овошје, филтер од нерѓосувачки челик, 2 брзини и пулс функција, заштита од прегревање..
1,699 Ден. Цена:1,699 Ден.
Philips HR2744/40
Philips HR2744/40, Цитрус преса, Боја бела, Моќност 25W, 1 Брзина, Сад за сок 600мл, Автоматско уклучување/исклучување кога се поставува плoдот или се трнува од конусот, лес..
1,899 Ден. Цена:1,899 Ден.
SAPIR SP-1160-O
SAPIR SP-1160-O, Инокс Соковник со голем отвор за овошје, 600W моќен мотор, 550мл сад за сок, 1200мл сад за пулп, 2 брзини, систем против капење, заштита од прегревање..
1,999 Ден. Цена:1,999 Ден.
SAPIR SP-1160-IST
SAPIR SP-1160-IST, 3 во 1 Соковник + Блендер + 2 мелници, 2 брзини за соковникот и пулс функција, 350мл сад за сок и 700мл сад за пулпа, Високо ефикасен и ултра тивок мотор, зашт..
2,099 Ден. Цена:2,099 Ден.
Electrolux ESB2400
Electrolux ESB2400, Smoothie take and go блендер, црна боја, шише 0.6л кое одма се вади и може да се носи со себе, 300W, 1 брзина, двоен нож..
2,199 Ден. Цена:2,199 Ден.
Zelmer ZJE0800SRU
Zelmer ZJE0800SRU, Соковник, бела боја, 800W, 0.8л капацитет, филтер од нерѓосувачки челик..
2,299 Ден. Цена:2,299 Ден.
ST J700-S Superior Technology
ST J700-S, Superior Technology, Соковник, Инокс, 700W моќност, голем XXL отвор за овошје, 2 брзини, професионален AC мотор, 2л сад за пулпа, 800мл сад за сок, филтер и делови од нерѓосу..
2,499 Ден. Цена:2,499 Ден.
Moulinex JU200041
Moulinex JU200041, Соковник, Боја бела, Моќност 200W, Подвижен контејнер за отпадоци, Сад за сок, 1на брзина, Отвор за полодови , сите подвижни делови се погодни за миење во..
2,699 Ден. Цена:2,699 Ден.
Tefal ZN25013E
Tefal ZN25013E, Соковник, Боја бела, Моќност 300W, една брзина 14000 врт/мин, иноксен филтер, Подвижен контејнер за отпадоци 0,9л, Сепаратор за пена,една брзина, заклучување ..
2,899 Ден. Цена:2,899 Ден.
Gorenje JC 805 EII
Gorenje JC 805 EII, Соковник - Цедач за агруми (џусер), Боја: Нерѓосувачки челик, Максимална јачина на моторот: 800 W, Гумирани ногарки, Сигурносен прекинувач, XL отвор за до..
3,690 Ден. Цена:3,690 Ден.
Moulinex JU32013E
Moulinex JU32013E, Соковник, Боја бело-црвена, Моќност 250W, Подвижен контејнер за отпадоци 0,5л, Сад за сок 0,4л, Сепаратор за пена,една брзина, заклучување на системот, Отв..
3,799 Ден. Цена:3,799 Ден.
Braun SJ3000
Braun SJ3000, Моќен Соковник - GERMAN TECHNOLOGY, Tribute колекција, бела/зелена боја, 600W, Отвор за лесно ставање овошје, Лесен за чистење, Сепаратор за пена, 1 брзина, место за скл..
3,999 Ден. Цена:3,999 Ден.
Gorenje JC 900 E
Gorenje JC 900 E, Соковник - Цедач за агруми (џусер), Боја: Нерѓосувачки челик, Максимална јачина на моторот: 900 W, Гумирани ногарки, Сигурносен прекинувач, XL отвор за доз..
4,290 Ден. Цена:4,290 Ден.
Gorenje JC 803 G
Gorenje JC 803 G, Соковник - Цедач за агруми (џусер), Зелено-бела боја, Максимална јачина на моторот: 800 W, Гумирани ногарки, Регулација на брзината, Број на брзини за лес..
4,290 Ден. Цена:4,290 Ден.
Gorenje JC 800 Y
Gorenje JC 800 Y, Соковник - Цедач за агруми (џусер), Бордо боја, Максимална јачина на моторот: 800 W, Гумирани ногарки, Сигурносен прекинувач, XXL, Регулирање на брзината, М..
4,390 Ден. Цена:4,390 Ден.
Gorenje JC 800 G
Gorenje JC 800 G, Соковник - Цедач за агруми (џусер), Зелено-бела боја, Максимална јачина на моторот: 800 W, Гумирани ногарки, Сигурносен прекинувач, XXL, Регулирање на брзи..
4,390 Ден. Цена:4,390 Ден.
Kenwood JE680
Kenwood JE680, Соковник, 700W, XL голем отвор за овошје, 0.75л сад за сок, 1.5л сад за пулпа, бела боја..
5,499 Ден. Цена:5,499 Ден.
Tefal ZN355C3E
Tefal ZN355C3E , Соковник-Цитрус, Боја инокс-црна, Моќност 300W, Подвижен контејнер 0,7 л, 2ве брзини, заклучуване на системот, Отвор за плодови 53мм, сите подвижни делови с..
5,799 Ден. Цена:5,799 Ден.
PANASONIC MJ-SJ01KXE
PANASONIC MJ-SJ01KXE, Соковник, црна боја, Моќен мотор 800W, голем XXL отвор за овошје со 75 цм дијаметар, излезна цевка за сок со 120 степени ротација и систем против капење, 1 б..
6,299 Ден. Цена:6,299 Ден.
Electrolux ESF2000
Electrolux ESF2000, Инокс Соковник, 800W, 2 брзини, двоен филтер од нерѓосувачки челик, XXL отвор за овошје, 800мл капацитет на сад за сок, 1.2м должина на кабел..
6,499 Ден. Цена:6,499 Ден.
Braun J300
Braun J300, Соковник - GERMAN TECHNOLOGY, Identity колекција, црна боја, XXL 75мм голем отвор за овошје, 800W, 2 брзини, 15 секунди за 1 чаша сок, четворостепен систем за безбедност, вклу..
6,499 Ден. Цена:6,499 Ден.
BOSCH MES25C0
BOSCH MES25C0, Соковник, Модел 2014, бела/црвена боја, 700W, 2работни степени за меко и тврдо овошје, микро филтер цедалка од нерѓосувачки челик, XL 73мм голем отвор за овошј..
6,999 Ден. Цена:6,999 Ден.
BOSCH MES25A0
BOSCH MES25A0, Соковник, Модел 2014, бела/антрацит боја, 700W, 2работни степени за меко и тврдо овошје, микро филтер цедалка од нерѓосувачки челик, XL 73мм голем отвор за ово..
6,999 Ден. Цена:6,999 Ден.
BOSCH MES25G0
BOSCH MES25G0, Соковник, Модел 2014, бела/зелена боја, 700W, 2работни степени за меко и тврдо овошје, микро филтер цедалка од нерѓосувачки челик, XL 73мм голем отвор за овошј..
6,999 Ден. Цена:6,999 Ден.
PANASONIC MJ-DJ01SXE
PANASONIC MJ-DJ01SXE, Соковник, Инокс, Моќен мотор 800W, голем XXL отвор за овошје со 75 цм дијаметар, излезна цевка за сок со 120 степени ротација и систем против капење, 2 брзи..
7,499 Ден. Цена:7,499 Ден.
BOSCH MES3000
BOSCH MES3000, Соковник, Инокс, 700W, 2работни степени за меко и тврдо овошје, активен мотор менаџмент, микро филтер цедалка од нерѓосувачки челик, голем отвор за овошје..
7,999 Ден. Цена:7,999 Ден.
BOSCH MES3500
BOSCH MES3500, Соковник, Модел 2014, Инокс, 700W, 2работни степени за меко и тврдо овошје, микро филтер цедалка од нерѓосувачки челик, XL 73мм голем отвор за овошје, 1.25л капац..
8,499 Ден. Цена:8,499 Ден.
Braun J500BK
Braun J500BK, Соковник - GERMAN TECHNOLOGY, ID колекција, црна боја/инокс, XXL 75мм голем отвор за овошје, 900W, 2 брзини, 15 секунди за 1 чаша сок, Систем против капење, четворостепен с..
8,499 Ден. Цена:8,499 Ден.
Braun J700
Braun J700, Соковник - GERMAN TECHNOLOGY, Multiquick 7 серија, сребрена боја, XXL 75мм голем отвор за овошје, 1000W, 2 брзини, 1.25мл сад за сок со сепаратор за пена, 15 секунди за 1 чаша сок, ..
9,999 Ден. Цена:9,999 Ден.
Kenwood JE850
Kenwood JE850, EXCEL Соковник, Инокс, 1500W, XXL голем отвор за овошје, 1.5л сад за сок, 3л сад за пулпа..
11,499 Ден. Цена:11,499 Ден.
PANASONIC MJ-L500SXE Slow juicer
PANASONIC MJ-L500SXE Slow juicer, Инокс/црна боја, Спор соковник со 45 вртежи во минута за зачувување на сите витамини и хранливи материи во овошјето, 1.5л сад за сок, 2л сад за пу..
11,999 Ден. Цена:11,999 Ден.
BOSCH MES4000
BOSCH MES4000, Соковник, Инокс, Самочкстечки со помош на керамичкиот нож и елекрополирниот филтер, 1000W, Drip Stop технологија која спречува капење после исцедениот сок, 2..
11,999 Ден. Цена:11,999 Ден.
Kenwood slow juicer JMP6000WH
Kenwood slow juicer JMP6000WH, Соковник со бавно цедење, бела-сива боја, 150W, 1л сад за сок, 1л сад за пулпа, заштита од капење..
12,999 Ден. Цена:12,999 Ден.
Philips HR1922/20
Philips HR1922/20, Соковник, Боја Сива, 1200W, до 50% повеќе влакна (густина), FiberBoost технологијата овозможува да ја регулирате густината на сокот, лесен за чистење, 2 брзини, ..
14,990 Ден. Цена:14,990 Ден.
Платежни картички