Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Buds 3T Pro (Black), High-end wireless headphones wit...
Достапност:
Шифра: 54496
Гаранција (дена): 180
Редовна Цена: 7,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

5,995 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 250 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 125 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Xiaomi Buds 3T Pro (Black), High-end wireless headphones with Hi-Fi Quality sound, wireless charging, Hybrid Active Noise Cancellation (ANC) up to 40dB, Switchable Light/Balanced/Deep modes and Transparency mode, two simultaneous connected devices, Up to 6 hours of headphone life and 24 hours with a charging box, IP55 dust and water resistance certification, Special Gaming Mode with lower latency, Intelligent wear detection – playback is interrupted when you take off the headphones and resume when you put them back on, Charging port Type-C, Bluetooth 5.2, Low Energy/HFP/A2DP/AVRCP, BHR5275GL