Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi BHR6101EU, Smart Tower Heater Lite EU, Вертикална стол...
Достапност:
Шифра: 76410
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 6,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

6,999 Ден.
12 РАТИ: 607 Ден.
24 РАТИ: 313 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Xiaomi BHR6101EU, Smart Tower Heater Lite EU, Вертикална столб греалка, Бела боја, Работи на принцип на вентилаторски греач, 4 степени на топлина, Моќност 2000W, Осцилирање, Димензии 18.4x18.4x50 цм