Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL W8I HF58 TU, Вградна машина за миење садови со ИНВЕ...
Достапност:
Шифра: 77802
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 59,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

45,999 Ден.
12 РАТИ: 3,987 Ден.
24 РАТИ: 2,051 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL W8I HF58 TU, Вградна машина за миење садови со ИНВЕРТЕР мотор, Ширина 60цм, 6th Sense технологија со која се мери влаканоста на садовите и нивната количина и потоа автоматски се прилагодува соодветен циклус и поставки за миење, Капацитет 14 комплети, 8 програми, ЛЦД Дисплеј, EXTRASPACE револуционерно управување со просторот во долниот дел каде можете да добиете уште 10 комплети плус, Power clean Pro (систем за чистење лонци, тепсии и тави со силен млаз), MaxiSpace Tub за садови со секаква големина во 10% зголемен внатрешен простор (собира до 32цм чинии за пица), Ibiza SpaceClean Трета кошница со интегрирани млазници која може да се отстрани, Внатрешно ЛЕД осветлување, NaturalDry автоматско отворање на вратата, Функција за половично полнење, Прилагодлива горна кошница, Flexispace модуларни корпи, Светло на подот за информација за крај на програмите, Интензивен програм на 65 степени, Брз програм Auto rapid, Glass protection за комплетна заштита на чаши и деликатни чинии, Тајмер за одложено миење до 24 часа, Easy Fit лесна инсталација со помош на специјланите шарки, Директен приклучок за топла вода до 60 степени, Прилагодливи ногарки, Аквастоп доживотна заштита од протекување вода, Супер тивка со бучност од само 38dB, Нова Б енергетска класа, Димензии ВxШxД 82x59.8x55.5 цм
Дисплеј Да
Капацитет 14 комплети
Половично полнење Да
Тип на мотор Инвертер
Трета корпа Да