Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL W7 MN840, W collection, Вградна микробранова печка ...
Достапност:
Шифра: 72639
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 24,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

21,999 Ден.
12 РАТИ: 1,907 Ден.
24 РАТИ: 981 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL W7 MN840, W collection, Вградна микробранова печка со грил, Инокс/црна, 6th sense технологија со 6th sense централно копче, ЛЦД Дисплеј, 22л капацитет, 750W моќност, 700W моќност на грил, Dual Crisp програма за крцкаво криспи печење, Jet Start подигање на температурата во внатрешноста за 30 секунди, ротирачка чинија, електронски контроли, тајмер, заклучување од деца, 3Д дистрибуција на брановите, 32x59.5x38.2 цм
Боја Црна
Грил Да