Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL TDLR 6040L EU/N, Машина за перење со горно полнење ...
Достапност:
Шифра: 77735
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 23,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

21,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 896 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 448 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL TDLR 6040L EU/N, Машина за перење со горно полнење со мотор со 5 години гаранција, Бела боја, ЛЕД индикатори со покажување на напредокот на циклусот на перење, Капацитет 6кг, 1000 вртежи, 6th Sense технологија - после одбирање на програмот машината со помош на сензори и алгоритми ја препознава количината и типот облека и автоматски одбира температура вода и вртежи, Fresh Care технологија, Тајмер за одложено перење, 7 програми, Hygiene 60 програма, Бебе програма, Брза програма, Бучност макс. 78dB, Потрошувачка на ел. енергија на еко програма на 100 циклуси 56kWh, Нова Ц енергетска класа, Димензии ВxШxД 90x40x60 цм
WiFi/Smart Не
Боја Бела
Број на вртежи 1000
Дисплеј Да
Капацитет 6кг
Тип на мотор Стандарден
Тип на уред Горно полнење