Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL ST U 82 EU, Кондензациска машина за сушење алишта с...
Достапност:
Шифра: 75469
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 40,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

32,995 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,375 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 688 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL ST U 82 EU, Кондензациска машина за сушење алишта со ТОПЛИНСКА ПУМА , бела со Инокс врата, 8кг, Fresh care + задржување на свежината на алиштата и до неколку часа после завршетокот на сушење, 3Dry Air care технологија + Soft move +3D Air flow озовможуваат нежно сушење без оштетување на алиштата, ЛЕД Дисплеј, Тајмер, 15 програми за сушење, Woolmark Blue сертификат за нежни алишта, Autocleaning филтер - се чисти автоматски со дотокот на вода, Бучност 64dB, Димензии 84.9x59.5x65 цм, А++ енергетска класа
WiFi/Smart Не
Боја Бела
Дисплеј Да
Енергетска класа А++
Капацитет 8кг
Начин на работа Кондензациски
Топлинска пумпа Да