Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL SPIW 318L, Инвертер клима уред со 6th sense техноло...
Достапност:
Шифра: 71943
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 44,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

34,995 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,459 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 730 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL SPIW 318L, Инвертер клима уред со 6th sense технологија, 18.000BTU, Моќност 5KW на ладење, 5,3KW на греење, ЛЦД Дисплеј, Бела Боја на внатрешната единица, Работна температура од -10 до +45 степени, Тивок режим на работa, SCOP (kW):4.0, SEER (kW):6.1, капацитет на одвлажнување 1.8л/ч., Проток на воздух 2000 m3 / h, Around U - сензорот на далечинскиот управувач ја пренесува температурата околу Вас до главната единица, Sleep функција, 24ч тајмер, автоматски рестарт, New HD + HEPA филтер, A++ ладење, А+ греење, Гас за разладување R-32
WiFi/Smart Не
Боја Бела
Греач на компресор Не
Капацитет 18000 btu 5.5kw
Тип на уред Инвертер