Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL OMSR58CU1SX, Вградна фурна со КАТАЛИЗА и Пареа, Ино...
Достапност:
Шифра: 76778
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 23,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

18,999 Ден.
12 РАТИ: 1,647 Ден.
24 РАТИ: 847 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL OMSR58CU1SX, Вградна фурна со КАТАЛИЗА и Пареа, Инокс, ЛЦД Дисплеј, Push pull копчиња на извлекување, 12 програми за готвење (2 автоматски програми), Функција за готвење на пареа, Тајмер, Меко затворање на вратата, Телескопски водилки, Капацитет 71 литри, Турбо вентилатор, Cook 3 систем на подговтовка на 3 различни видови храна истовремено без мешање мириси, 5 положби на полиците, Врата со двојно стакло, Внатрешно целосно стакло на вратата за лесно чистење, Вклучени 2 тепсии + решетка, САМОЧИСТЕЊЕ со КАТАЛИЗА (Трајни Каталитички ѕидови кои не се менуваат никогаш), А+ енергетска класа, 59.5x59.5x55.1 цм
Боја Сребрена/Инокс
Дисплеј Да
Начин на чистење Катализа
Турбо вентилатор Да