Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL OMSK58HU1SX, Вградна фурна со Пареа, Инокс, ЛЦД Дис...
Достапност:
Шифра: 77734
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 22,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

17,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 750 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 375 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL OMSK58HU1SX, Вградна фурна со Пареа, Инокс, ЛЦД Дисплеј, Push pull копчиња на извлекување, Мултифункција 8 овозможува повеќе начини на готвење, Дигитален Тајмер, Телескопски водилки, Меко затворање на вратата, Капацитет 71 литри, Турбо вентилатор, Steam + технологија за додавање пареа, Cook 3 систем на подговтовка на 3 различни видови храна истовремено без мешање мириси, 5 положби на полиците, Врата со двојно стакло, Внатрешно целосно стакло на вратата за лесно чистење, Вклучени 2 тепсии + решетка, Smart Clean САМОЧИСТЕЊЕ со Хидролиза, А+ енергетска класа, 59.5x59.5x55.1 цм
Боја Сребрена/Инокс
Дисплеј Да
Енергетска класа А+
Начин на чистење Аквализа/Хидролиза
Турбо вентилатор Да