Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL FFT M11 72 EE, Кондензациска машина за сушење алишт...
Достапност:
Шифра: 74622
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 36,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

27,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,167 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 584 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL FFT M11 72 EE, Кондензациска машина за сушење алишта со ТОПЛИНСКА ПУМПА, ЛЦД Дисплеј, Капацитет 7кг, Инвертер мотор, Fresh care + задржување на свежината на алиштата и до неколку часа после завршетокот на сушење, 14 програми, Опција против гужвање алишта, Тајмер до 24 часа, Автоматско чистење на филтерот, Индикатори за полн резервоар, за крај на циклус и за затнат филтер, Заштита од пресушување, Бучност 65dB, А++ енергетска класа, Димензии 85x60x65 цм
WiFi/Smart Не
Боја Бела
Дисплеј Да
Енергетска класа А++
Капацитет 7кг
Начин на работа Кондензациски
Топлинска пумпа Да