Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL ART 65021, Вграден комбиниран фрижидер со долна ком...
Достапност:
Шифра: 73981
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 34,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

24,995 Ден.
12 РАТИ: 2,146 Ден.
24 РАТИ: 1,104 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL ART 65021, Вграден комбиниран фрижидер со долна комора, Less Frost технологија, Тотал капацитет 273л - 194л фрижидерски дел 79л замрзнувачки дел, Автоматско одмрзнување, Држач за шишиња во вратата, Aнтибактериска заштита, Брзо ладење, 2 фиоки во замрзнувачот, Бучност 35дб, А+ енергетска класа, Димензии 177x54x54.5 цм