Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN 43FAE5510, 43" (109cm) FullHD Android LED TV, Reso...
Достапност:
Шифра: 74462
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 22,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

11,995 Ден.
12 РАТИ: 1,040 Ден.
24 РАТИ: 535 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
TELEFUNKEN 43FAE5510, 43" (109cm) FullHD Android LED TV, Resolution 1920x1080, 600 Hz CMP, HD DVB-T2/C/S2(HEVC), WI-FI, DLNA, NETFLIX, Surround sound, PVR, Hotel mode (Passive), HDMI x4, USB x2, Scart x1, VGA(PC in) x1, Ethernet RJ-45 x1, CI+ Slot, BLUETOOTH, Digital Audio Output(Coaxial and Optic), PC Audio in, Slim bezel, Black color
Големина на екран 43 инчи
Оперативен систем Android
Резолуција FHD
Смарт ТВ ДА
Тип на уред LED