Бренд: SONY
Краток опис: SONY ILCE6400LB.CEC, Alfa series Mirrorless Digital Camera, W...
Достапност:
Шифра: 12487
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 79,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

59,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 2,500 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,250 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SONY ILCE6400LB.CEC, Alfa series Mirrorless Digital Camera, World lightest body, Interchangeable lens SELP1650 Lens 16-50mm, Sony E-mount lenses, 24.2 Mpixels Exmor APS HD CMOS sensor, ISO 100 to 25600, FullHD videos, 3" LCD tiltable Display, BIONZ X image processor, WiFi and NFC, Built in flash, Easy self portraits - 180 degrees tiltable LCD screen and Soft Skin effect mode, Built-in stereo microphone, USB, HDMI, HDMI micro connector (Type-D), BRAVIA Sync (link menu), PhotoTV HD, 4K Still Image PB, Multi/Micro USB Terminal, Multi Interface Shoe, NP-FW50 W-series Rechargeable Battery Pack