Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta CV5090, Фен за коса, Боја бело-сива, Моќност 2300W, Б...
Достапност:
Шифра: 65723
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 2,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

2,299 Ден.
12 РАТИ: 200 Ден.
24 РАТИ: 103 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Rowenta CV5090, Фен за коса, Боја бело-сива, Моќност 2300W, Брзини 2, Степен на температура 3, Ладен воздух, Концентратор, Дифузер, Јон функција, Функција респект, Закачалка на рачката
Тип на мотор DC Мотор