Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta CV3323F0, Фен за коса, Боја црно-розева, Моќност 160...
Достапност:
Шифра: 75574
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 1,899 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

1,899 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Rowenta CV3323F0, Фен за коса, Боја црно-розева, Моќност 1600W, лесен и компактен, рачка на преклоп, Брзини 2, Концентратор, Закачалка на рачката
Тип на мотор DC Мотор