Бренд: RAIDER
Краток опис: RAIDER MK-PW03, СЕТ за лепење/заварување PPR цевки, Вклучени ...
Достапност:
Шифра: 77955
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 1,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

1,499 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
RAIDER MK-PW03, СЕТ за лепење/заварување PPR цевки, Вклучени патент додатоци 3 Sockets ø20-32mm, Моќност 800W, Код 076101