Бренд: RAIDER
Краток опис: RAIDER 158101, SDS-plus бургии 5-10mm за бетон, 5 парчиња, Пл...
Достапност:
Шифра: 76658
Редовна Цена: 399 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

329 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
RAIDER 158101, SDS-plus бургии 5-10mm за бетон, 5 парчиња, Пластична кутија