Бренд: Power Box
Краток опис: GOLF GF-CH21, Car Holder, Air outlet magnetic suction bracket...
Достапност:
Шифра: 53591
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 599 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

599 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
GOLF GF-CH21, Car Holder, Air outlet magnetic suction bracket. Ultra-strong magnetic adsorption, one-hand operation, simple and compact, easy to carry.