Бренд: Philips
Краток опис: Philips STH7050/30, Освежувач за облека на пареа, Боја Виолет...
Достапност:
Шифра: 77102
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 7,799 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

6,629 Ден.
12 РАТИ: 569 Ден.
24 РАТИ: 293 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips STH7050/30, Освежувач за облека на пареа, Боја Виолетова, Компактен и на преклопување, 1500W, спремен за користење за 30 сек, ги отстранува мирисите и ја освежува облеката, го уништува бактериите, регулирачка пареа 28г/мин, 100мл резервоар за вода, должина на кабел 2.5м
Тип на пегла Освежувач за облека на пареа (Вертикална пегла)