Бренд: Philips
Краток опис: Philips QP6541/15, Хибриден брич, OneBlade Pro, Боја Црна, мо...
Достапност:
Шифра: 33613
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 5,699 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

3,999 Ден.
12 РАТИ: 344 Ден.
24 РАТИ: 177 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips QP6541/15, Хибриден брич, OneBlade Pro, Боја Црна, може да се мие под вода, безжично користење, 1 чешел, прилагодлива должина за брада 0.5-9мм, 12 должини, додаток за тело, 1 час полнење, 90 мин користење, Battery: Lithium ion, 3 LED индикатори за полнење
Тип на машинки за потстрижување ONEBLADE