Бренд: Philips
Краток опис: Philips PSG7024/20 , Парен Генератор, Боја Сина Бела, Optimal...
Достапност:
Шифра: 73734
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 20,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

20,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 855 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 428 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips PSG7024/20 , Парен Генератор, Боја Сина Бела, OptimalTemp, 2100W, мах. 7.5 bar притисок, ударна пареа 480г/мин, регулирачка пареа 120г/мин, OptimalTemp технологија (без нагодување на температурата и без изгореници), SteamGlide Advanced плоча, тивка пумпа, 1.8 л капацитет на резервоар, должина на кабел 1.7м
Тип на пегла Генератор на пареа