Бренд: Philips
Краток опис: Philips MG5920/15, Тример за брада коса и тело, Боја Црна, Му...
Достапност:
Шифра: 34508
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 3,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

2,799 Ден.
12 РАТИ: 241 Ден.
24 РАТИ: 124 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips MG5920/15, Тример за брада коса и тело, Боја Црна, Мултистајлер 10 во 1, DualCut технологија со два пати повеќе ножеви, 11 алатки за брада, коса и тело, 100% водоотпорен, Гумена рачка што не се лизга, Челични самоостречки ножеви, Без потреба од подмачкување, LED индикатор, Целосно полнење за 16 часа, Безжична работа 120мин, Батерија Lithium-ion, USB-A, Вклучени додатоци: Метален тример, Прецизен тример, Tример за нос и уши, Чешел за брада што се нагодува: 3-7 мм, 2 чешли за подникната брада: 1 и 2 мм, 3 чешли за коса: 9, 12 и 16 мм, 1 чешел за тело: 3 мм, Кутија за одложување, Четка за чистење
Тип на машинки за потстрижување Повеќенаменски тримери