Бренд: Philips
Краток опис: Philips HX3675/13, Електрична четка за заби, Sonicare 3100 се...
Достапност:
Шифра: 75259
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 7,599 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

5,299 Ден.
12 РАТИ: 455 Ден.
24 РАТИ: 235 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips HX3675/13, Електрична четка за заби, Sonicare 3100 серија, Бела боја, 2 четки со 2 полначи, 31000 пулсации во минута, алармира за преголем притисок, тајмер од 2 мин обезбедува препорачано времетраење на миење заби (30 сек за секој квадрант од забите), користење до 2 недели со 1 полнење, до 3 пати го намалува каменецот на заби од обична четка
Тип на уреди за чистење заби Електрични четки