Бренд: Philips
Краток опис: Philips HR3740/00, Рачен миксер, Боја Сива, 450W, 5 брзини и ...
Достапност:
Шифра: 70319
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 2,399 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

1,399 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips HR3740/00, Рачен миксер, Боја Сива, 450W, 5 брзини и Турбо, 2 типа маталки
Тип на миксери Рачен миксер