Бренд: Philips
Краток опис: Philips HD9252/90, Фритеза и мулти готвач, AIRFRYER, Боја Црн...
Достапност:
Шифра: 75262
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 10,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

6,999 Ден.
12 РАТИ: 601 Ден.
24 РАТИ: 310 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips HD9252/90, Фритеза и мулти готвач, AIRFRYER, Боја Црна, 1400W, готвење со топол воздух, Екран на допир, 7 програми, без маснотии, капацитет 4.1л, автоматско исклучување, Тајмер, побрзо готвење за 30%, уникатен дизајн, патентирана технологија
Тип на фритези Топол Воздух (Airfryer)