Бренд: Philips
Краток опис: Philips GC7933/30, Парен Генератор, Боја Виолетово бела, Opti...
Достапност:
Шифра: 76339
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 15,299 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

12,239 Ден.
12 РАТИ: 1,051 Ден.
24 РАТИ: 541 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips GC7933/30, Парен Генератор, Боја Виолетово бела, OptimalTemp, 2400W, мах. 6.5 bar притисок, ударна пареа 450г/мин, регулирачка пареа 120г/мин, OptimalTemp технологија (без подесување на температурата и без изгореници), керамичка плоча SteamGlide, 1.5л резервоар за вода, должина на кабел 1.65м
Тип на пегла Генератор на пареа