Бренд: Philips
Краток опис: Philips DST5010/10, Пегла на пареа, Боја Сива бела, 2400W, ре...
Достапност:
Шифра: 74692
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 3,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

2,399 Ден.
12 РАТИ: 206 Ден.
24 РАТИ: 106 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips DST5010/10, Пегла на пареа, Боја Сива бела, 2400W, регулирачка пареа 40г/мин, ударна пареа 160г/мин, вграден систем за Anti-Calc, Spray, Нелеплива подлога SteamGlide Plus, Drip stop систем, удобна рачка, 320мл резервоар за вода
Тип на пегла Пегла