Бренд: Philips
Краток опис: Philips BRE700/00, Депилатор, Боја Бела, Безжична, 2 брзини, ...
Достапност:
Шифра: 73735
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 5,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

4,199 Ден.
12 РАТИ: 361 Ден.
24 РАТИ: 186 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips BRE700/00, Депилатор, Боја Бела, Безжична, 2 брзини, број на дискови 32, Керамички дискови, суво и мокро користење, LED светло, капаче за максимален комфорт, капаче за деликатни зони, торбичка, четка за чистење, 15V / 5.4W, Battery Type: Li-ion, 40 мин. Работа, брзо полнење 2 часа
Тип на уред Класични депилатори