Бренд: Philips
Краток опис: Philips BRE275/00, Депилатор, Боја Виолетова, 2 брзини, број ...
Достапност:
Шифра: 72475
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 4,399 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

3,739 Ден.
12 РАТИ: 321 Ден.
24 РАТИ: 166 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips BRE275/00, Депилатор, Боја Виолетова, 2 брзини, број на дискови 21, глава за бричење, чешел, торбичка, додаток за масажа, глава што се мие, четка за чистење, 15V
Тип на уред Класични депилатори