Бренд: Canon
Краток опис: CANON EOS R10 + RF-S18-150 S +MT, 24.2 Megapixels APS-C CMOS ...
Достапност:
Шифра: 12455
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 92,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

79,999 Ден.
12 РАТИ: 6,933 Ден.
24 РАТИ: 3,567 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
CANON EOS R10 + RF-S18-150 S +MT, 24.2 Megapixels APS-C CMOS sensor, Mirrorless camera,Dual Pixel CMOS AF II, DIGIC 8, ISO 100-32000, H:51200, EOS FullHD 60p movies, 10 frames/sec, 7.5cm (3.0”) 3:2 Clear View LCD with 1040k with a variable angle, iFCL metering, Live streaming, EOS web utility, Quick Control screen, Built-in stereo microphone (48 KHz, 16-bit x 2 channels), Wifi, Bluetooth, HDMI D, USB Micro-B (USB 2.0)