Бренд: MIDEA
Краток опис: Midea D50-20ED6, SMART Електричен бојлер ПРАВОАГОЛЕН со Мулти...
Достапност:
Шифра: 76387
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 18,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

15,999 Ден.
12 РАТИ: 1,387 Ден.
24 РАТИ: 714 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Midea D50-20ED6, SMART Електричен бојлер ПРАВОАГОЛЕН со Мултипозиционирање (хоризонтално + вертикално), Вграден WiFi, Капацитет 50л, Моќност 2KW, ЛЕД Дисплеј со целосно електронска контрола, Систем со два резервоари, Можност за загревање на еден или на два резсервоари, Титаниум + Sapphire емајлиран казан со три слоја за антикорозивна и антибигор целосна заштита, Plug and Play (лесни за монтажа) 2 Греачи покриени со Титаниум + Sapphire емајл врз SUS316L нерѓосувачки челик, Мемо функција за меморирање на Вашите 7 дневни навики, Безжична Конекција со Msmart Lire апликација, Можност за контрола преку Google assistant, 99.99% Bacteria free систем (антибактериски бакарен вентил + Ag+ антибактериски влез за вода + 75 степени Hi Temp ABT програма), Магнезиумска анода со димензии 18x110, Опсег на температура 30-75 степени, Потребно време да загрее до 75 степени (1.75 часа), Температурен лимит 93 степени, Максимален притисок 7.5 бари, Сигурносен вентил, IPX4 заштита, Заштита од греење на суво, Автоматско исклучување како заштита од прегревање, Индикатор за греење, Димензии ВxШxД 469x288x875
WiFi/Smart Да
Капацитет 50л
Сила (W) 2kW
Тип на уред Електрични за бања