Бренд: HP
Краток опис: HP Toner W1335A Black, for M442 models up to 7.400...
Достапност:
Шифра: 33809
Редовна Цена: 3,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

3,199 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 134 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 67 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
HP Toner W1335A Black, for M442 models up to 7.400pgs