Бренд: HP
Краток опис: Лаптоп HP ENVY 13-ba1053nn, - Intel® Core™ i5-1135G7 (8M Cach...
Достапност:
Шифра: 53059
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 52,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

44,995 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,875 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Лаптоп HP ENVY 13-ba1053nn, - Intel® Core™ i5-1135G7 (8M Cache, up to 4.2GHz), Intel® Iris® Xᵉ Graphics, 8GB 3200MHz DDR4, 512GB SSD, HD webcam, Wireless: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, Stereo Speakers, 1 x USB 3.1 Type-C, 2 x USB 3.1, 1 x HDMI, 1 x headphone/microphone combo, Card Reader, 13.3" (1920x1080) , Windows 10 Home 64-bit PN: 3B1U4EA
Големина на диск 512GB
Големина на екран 13.3 инчи
Графичка Картичка Intel Iris Xe
Оперативен систем Windows 11 Home
Процесор i5
РАМ Меморија 8GB
Резолуција FHD
Тип на Диск SSD
Тип на Лаптоп UltraBook