Бренд: HP
Краток опис: HP 15s-eq1060nia (Jet Black), -Процесор AMD Ryzen 3 3250U (...
Достапност:
Шифра: 50468
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 20,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

17,999 Ден.
12 РАТИ: 1,545 Ден.
24 РАТИ: 795 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
HP 15s-eq1060nia (Jet Black), -Процесор AMD Ryzen 3 3250U (4M Cache, up to 3.5 GHz), AMD Radeon Vega Интегрирана Графичка карта , Рам меморија 4GB 2400MHz DDR4, Диск 256GB SSD, HD Вен камера, Wireless: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, Stereo Speakers, 1 x USB 3.1 Type-C, 2 x USB 3.1, 1 x HDMI, 1 x headphone/microphone combo, Card Reader, 15.6" (1920x1080) , PN: 3B3J0EA#BH5
Големина на диск 256GB
Големина на екран 15.6 инчи
Графичка Картичка AMD Radeon
Процесор Ryzen 3
РАМ Меморија 4GB
Резолуција FHD
Тип на Диск SSD
Тип на Лаптоп Home